• Chromatografy cieczowe

  Chromatografy cieczowe HPLC L-3000 to nowoczesna seria w bardzo przystępnej cenie. Nasze instalacje z powodzeniem sprawdzają się zarówno w analizach produktów farmaceutycznych, kosmetycznych, chemicznych jak i żywnościowych. Prosta i niezawodna konstrukcja gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę i pozwala nam udzielać 36 miesięcznej gwarancji. Dostępność różnorodnych typów pomp, detektorów , autosamplerów zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających laboratoriów. Aktywnie pomagamy w doborze najlepszej konfiguracji systemu do potrzeb Użytkowników.

  Szczegóły urządzenia >

 • Chromatografy gazowe

  Szczegóły urządzenia >

 • Spektrofotometry UV-VIS

   

  dokladnoscresoluimm

   

   

  Szczegóły urządzenia >

 • Autosamplery HPLC f-my HTA

  TLab oferuje uniwersalne autosamplery HPLC renomowanej marki HTA. Włoska firma HTA jest liderem produkującym wysokiej klasy uniwersalne autosamplery, które mogą być z powodzeniem stosowane do rozbudowy systemów HPLC i UPLC różnych producentów. Każdy model chromatografu, i ten starszy i najnowszy, może być wyposażony w świetny autosampler, który pozwoli na pełną autonomię pracy i wyraźnie podniesie wiarygodność wyników. Autosamplery HTA to bezkompromisowa jakość, uniwersalność zastosowania, szerokie możliwości funkcjonalne w bardzo korzystnej cenie.

  Szczegóły urządzenia >

 • Autosamplery GC f-my HTA

  TLab oferuje uniwersalne autosamplery GC renomowanej marki HTA. Włoska firma HTA jest liderem produkującym wysokiej klasy uniwersalne autosamplery GC typu ALS, Headspace czy SPME. Autosamplery mogą być z powodzeniem stosowane do rozbudowy systemów GC różnych producentów. Każdy model chromatografu, w tym i te starsze, może być wyposażony w świetny autosampler, który pozwoli na pełną autonomię pracy i wyraźnie podniesie wiarygodność wyników. Autosamplery HTA to bezkompromisowa jakość, uniwersalność zastosowania, szerokie możliwości funkcjonalne w bardzo korzystnej cenie.
  Z autosamplerem HTA na nowo odkryjesz możliwości swojego chromatografu.

  Szczegóły urządzenia >

 • Kolumny HPLC Imtakt Corp.

  Wyjątkowe kolumny UPLC i HPLC japońskiej firmy Imtakt Corp. Unikalne fazy stacjonarne oraz specjalna technologia pakowania pozwoliły stworzyć wysokiej jakości kolumny o niespotykanych właściwościach i parametrach. Dostarczamy innowacyjnych rozwiązań na skalę światową. Każda z dostępnych serii kolumn charakteryzuje się niespotykanymi, wyjątkowymi właściwościami. Niemal każdy z produktów to potwierdza: Cadenza HS-C18, rewolucyjna Unison UK-Amino, nagrodzona dwukrotnie seria Scherzo SM-C18 czy też serie UP i HT dedykowane do systemów UPLC.

  Poznaj kolumny Imtakt >

 • Akcesoria HPLC Optimize Technologies

  TLab oferuje wysokiej jakości akcesoria chromatograficzne Optmize Technologies, USA. Proponujemy m.in. innowacyjne rozwiązania EXP Fitting i NANO Fittings w zakresie różnego rodzaju połączeń, nakrętek, filtrów, kolumn pułapkowych, przedkolumn. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. najnowszy produkt nakrętka uszczelką stożkową hybrydową umożliwiającą idealne uszczelnienie (8 700psi / 20 000psi) dla kolumn o różnej głębokości gniazda typu 10-32. W ofercie posiadamy także liczne części zamienne do różnych systemów HPLC.

  Wszystkie akcesoria  >

 • Akcesoria Applied Research

  Szczegóły urządzenia >

 • Kwalifikacje OQ/PQ

  Firma TLab wykonuje uniwersalne kwalifikacje dowolnych systemów HPLC, UPLC i GC. Wykorzystujemy uniwersalne systemy. Zapewniamy spełnienie najsurowszych wymogów dotyczących kwlaifikacji sprzętu chromatograficznego. Stosujemy certyfikowane wzorce oraz kalibrowane przyrządy pomiarowe. Nasz personel posiada odpowiednie przeszkolenie w zakresie wykonywania takich kwlaifikacji. Dzięki swojej uniwersalności system VKIT może być stosowywany z powodzeniem do kwalifikacji dowolnego typu HPLC lub GC.

  Szczegóły kwalifikacji  >

 • Meble laboratoryjne

  Współpracując z Państwem rozwiązujemy, na bazie naszych doświadczeń, również problemy związane z kompleksową organizacją stanowiska pracy. W naszej ofercie proponujemy dedykowane do konkretnych systemów HPLC i GC projekty instalacyjne z meblami laboratoryjnymi wraz z ich realizacją i szkoleniem.
  W ramach aktualnej promocji oferujemy do każdego zakupionego systemu HPLC lub GC indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb ergonomiczne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne podłączenia mediów.

  Bezpieczeństwo i ergonomia w Twoim laboratorium.

  Meble laboratoryjne >

Używane HPLC

W dziale używanego sprzętu HPLC proponujemy wysokiej jakości moduły oraz możliwość skompletowania całych zestawów HPLC. Służymy radą w doborze odpowiednich elementów do rozbudowy chromatografów różnych producentów. W ofercie posiadamy m.in. urządzenia z serii LaChrom i LaChrom Elite. Oferowana aparatura jest po przeglądach i sprawdzeniu prawidłowości działania. W standardzie wykonujemy Kwalifikacje Operacyjne OQ dla każdego zakupionego modułu lub całego zestawu. W przypadku zainteresowania elementami lub systemem hplc innego producenta prosimy o kontakt i podanie szczegółów poszukiwanego urządzenia.

Merck Hitachi LaChrom ELITE

W ofercie posiadamy używany chromatograf HPLC Merck Hitachi LaChrom ELITE:

 

Merck Hitachi LaChrom ELITE

W zestawie :

- L2130 - pompa gradientowa z degazerem 4 kanałowa

przepływ do 9,999ml/min, gradient LPG 4 kanały, degazer 4 kanały

- L2200 - autosampler

statyw  - 200 pozycji dla fiolek 2ml, strzykawka 100ul

- JetStream II plus - termostat kolumnowy

zakres temperatur 15C poniżej temp. otoczenia do 80C

- L2400 - detektor UV

zakres 190 - 600nm

- L2480 - detektor FL

- Ogniowo Cobra cell - badanie aflatoksyn B1, G1 , B2, G2

- EZChrom ELITE 3.3.2 z nową licencją

- PC komputer Windows 7/64

- Kolumny Imtakt - 2szt

Zestaw jest po gruntownym przeglądzie serwisowym i wykonanej kwalifikacji w pełni sprawny.

GWARANCJA 12 miesięcy.

 

kontakt +48 608 104 919

Agilent 1260

W ofercie posiadamy używany chromatograf HPLC Agilent 1260:

 

Agilent 1260 i GC 7820A

tl_files/zdjecia/UZYWANE/AGILENT 7820/GC+HPLC-1.png


Agilent GC 7820 i Agilent 1260

tl_files/zdjecia/UZYWANE/AGILENT 7820/GC+HPLC-2.png


Agilent 1260

tl_files/zdjecia/UZYWANE/AGILENT 7820/HPLC 1260.png

W zestawie :

 

Chromatograf HPLC z serii 1260

- Pompa poczwórna

- degazer 4 kanałowy

- Autosampler

- Termostat kolumnowy TCC

- Detektor VWD

- Detektor DAD

- OpenLAB CDS

GWARANCJA 12 MIESIĘCY

kontakt +48 608 104 919

Rzetelna firma

Zaufali nam:

 • Filofarm
 • Analytical
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Kar-Bart
 • LabAnalityka
 • OlimpLabs
 • Takeda-Nycomed
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Euroservice ZPT
 • Climatic Sp. z o.o.
 • Biochemik
 • Nestle
 • SGGW
 • IPOCHEM Sp. z o.o.
 • TEVA