O nas

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów z dziedziny chromatografii cieczowej i chromatografii gazowej. Zajmujemy się wykonywaniem okresowych przeglądów sprzętu chromatograficznego oraz przeprowadzaniem kwalifikacji OQ/PQ. Obsługujemy również zamówienia na dostawę nowych i używanych chromatografów cieczowych i gazowych. Ponadto prowadzimy także sprzedaż innowacyjnych kolumn HPLC firmy IMTAKT oraz akcesoriów do chromatografów HPLC i GC.

Przeprowadzamy indywidualnie dopasowane szkolenia, uwzględniające metody, na których pracuje klient. Pomagamy we wdrażaniu analitycznych metod chromatograficznych.
Oferujemy również możliwość zakupu profesjonalnego oprogramowania chromatograficznego Clarity CDS.

Jak działamy?

Wraz z instalacją przekazujemy klientom „know-how” chromatografisty, a także oferujemy stałą możliwość kontaktu w formie telefonicznej lub zdalnej. Dostosowujemy sprzęt do potrzeb klienta oraz zapewniamy wsparcie aplikacyjne i pomoc we wdrażaniu i walidacji metod.

Celem naszej firmy jest przekazanie klientom maksymalnie dużej ilości wiedzy i praktyki.
Stale poszerzamy naszą ofertę usług i produktów, dlatego współpracujemy z firmami, które stale uzupełniają swój asortyment. Są to między innymi: Imtakt, Optimize Technologies, Duratec, Sciencix, Rittun i HTA.

Nasi klienci

Dzięki zaufaniu naszych klientów, wykonujemy okresowe przeglądy konserwacyjne HPLC i GC oraz kwalifikacje OQ/PQ w kilkunastu firmach farmaceutycznych i przemysłowych.
Rocznie realizujemy do kilkudziesięciu kwalifikacji w różnych branżach, wraz z zastosowaniem systemu V-KIT V5.

Naszymi klientami są m.in. Olimp, Ipochem, LabAnalityka, Euroservice oraz Polpharma.
Wśród naszych odbiorców znajdują się również: Uniwersytet Medyczny w Warszawie, Politechnika Śląska w Gliwicach, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz Gdański Uniwersytet Medyczny.

Wielu klientów korzysta również z naszej oferty dostawy produktów takich jak: kolumny HPLC IMTAKT, akcesoria do HPLC i GC oraz oprogramowanie chromatograficzne Clarity CDS.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Nasze osiągnięcia

W czerwcu 2008r. uczestniczyliśmy w międzynarodowym sympozjum PBA 2008 w Gdańsku, organizowanym przez Akademię Medyczną. Podczas prezentacji posterowych przez przedstawicieli firmy IMTAKT, przedstawiona została najnowsza seria kolumn Cadenza HS-C18.

Wartym uwagi jest rwónież rok 2010, ponieważ podczas Międzynarodowych Targów EuroLab 2010 uczestniczyliśmy  w konkursie na „Najlepszą Ofertę Targową”. Otrzymaliśmy wówczas prestiżową nagrodę za kolumnę HPLC Scherzo SM-C18 IMTAKT w kategorii Analityka Chemiczna.

Reprezentujemy w Polsce

IMTAKT_logo

VKit_logo

Duratec_logo

HTA_logo

Rittun_logo

Sciencix_logo

Optimize_logo

Fuli_logo