Profesjonalny serwis HPLC oraz serwis GC

Serwis chromatografów HPLC i GC to nie tylko rutynowe przeglądy okresowe. Podejmujemy się również doraźnych szybkich napraw, usuwania awarii oraz napraw elektronicznych.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług serwisowych sprzętu chromatograficznego HPLC i GC firm takich jak: Waters, Agilent, Shimadzu, Perkin Elmer, YOUNG IN Chromass, Varian, Thermo i inne. Przebieg wykonywanych przez nas usług usprawnia nam rozbudowana sieć zagranicznych dostawców części zamiennych z Niemiec, USA i Japonii.

Wykonywany przez naszą firmę serwis chromatografów HPLC i GC jest objęty 12 miesięczną gwarancją. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na wsparcie poserwisowe w formie telefonicznej lub zdalnej przy pomocy programu TeamViewer.

Po wykonaniu naprawy przeprowadzamy kwalifikację celem potwierdzenia zgodności parametrów naprawianego modułu. Korzystamy z uniwersalnych procedur kwalifikacyjnych VKIT oraz certyfikowanych narzędzi pomiarowych. Wykonujemy też pełne kwalifikacje OQ/PQ systemów HPLC/UPLC i GC po przeglądach konserwacyjnych.

Serwis chromatografów HPLC i GC Infografika