Strona główna > Firma
 • Chromatografy cieczowe

  Chromatografy cieczowe HPLC L-3000 to nowoczesna seria w bardzo przystępnej cenie. Nasze instalacje z powodzeniem sprawdzają się zarówno w analizach produktów farmaceutycznych, kosmetycznych, chemicznych jak i żywnościowych. Prosta i niezawodna konstrukcja gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę i pozwala nam udzielać 36 miesięcznej gwarancji. Dostępność różnorodnych typów pomp, detektorów , autosamplerów zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających laboratoriów. Aktywnie pomagamy w doborze najlepszej konfiguracji systemu do potrzeb Użytkowników.

  Szczegóły urządzenia >

 • Chromatografy gazowe

  Szczegóły urządzenia >

 • Spektrofotometry UV-VIS

   

  dokladnoscresoluimm

   

   

  Szczegóły urządzenia >

 • Autosamplery HPLC f-my HTA

  TLab oferuje uniwersalne autosamplery HPLC renomowanej marki HTA. Włoska firma HTA jest liderem produkującym wysokiej klasy uniwersalne autosamplery, które mogą być z powodzeniem stosowane do rozbudowy systemów HPLC i UPLC różnych producentów. Każdy model chromatografu, i ten starszy i najnowszy, może być wyposażony w świetny autosampler, który pozwoli na pełną autonomię pracy i wyraźnie podniesie wiarygodność wyników. Autosamplery HTA to bezkompromisowa jakość, uniwersalność zastosowania, szerokie możliwości funkcjonalne w bardzo korzystnej cenie.

  Szczegóły urządzenia >

 • Autosamplery GC f-my HTA

  TLab oferuje uniwersalne autosamplery GC renomowanej marki HTA. Włoska firma HTA jest liderem produkującym wysokiej klasy uniwersalne autosamplery GC typu ALS, Headspace czy SPME. Autosamplery mogą być z powodzeniem stosowane do rozbudowy systemów GC różnych producentów. Każdy model chromatografu, w tym i te starsze, może być wyposażony w świetny autosampler, który pozwoli na pełną autonomię pracy i wyraźnie podniesie wiarygodność wyników. Autosamplery HTA to bezkompromisowa jakość, uniwersalność zastosowania, szerokie możliwości funkcjonalne w bardzo korzystnej cenie.
  Z autosamplerem HTA na nowo odkryjesz możliwości swojego chromatografu.

  Szczegóły urządzenia >

 • Kolumny HPLC Imtakt Corp.

  Wyjątkowe kolumny UPLC i HPLC japońskiej firmy Imtakt Corp. Unikalne fazy stacjonarne oraz specjalna technologia pakowania pozwoliły stworzyć wysokiej jakości kolumny o niespotykanych właściwościach i parametrach. Dostarczamy innowacyjnych rozwiązań na skalę światową. Każda z dostępnych serii kolumn charakteryzuje się niespotykanymi, wyjątkowymi właściwościami. Niemal każdy z produktów to potwierdza: Cadenza HS-C18, rewolucyjna Unison UK-Amino, nagrodzona dwukrotnie seria Scherzo SM-C18 czy też serie UP i HT dedykowane do systemów UPLC.

  Poznaj kolumny Imtakt >

 • Akcesoria HPLC Optimize Technologies

  TLab oferuje wysokiej jakości akcesoria chromatograficzne Optmize Technologies, USA. Proponujemy m.in. innowacyjne rozwiązania EXP Fitting i NANO Fittings w zakresie różnego rodzaju połączeń, nakrętek, filtrów, kolumn pułapkowych, przedkolumn. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. najnowszy produkt nakrętka uszczelką stożkową hybrydową umożliwiającą idealne uszczelnienie (8 700psi / 20 000psi) dla kolumn o różnej głębokości gniazda typu 10-32. W ofercie posiadamy także liczne części zamienne do różnych systemów HPLC.

  Wszystkie akcesoria  >

 • Akcesoria Applied Research

  Szczegóły urządzenia >

 • Kwalifikacje OQ/PQ

  Firma TLab wykonuje uniwersalne kwalifikacje dowolnych systemów HPLC, UPLC i GC. Wykorzystujemy uniwersalne systemy. Zapewniamy spełnienie najsurowszych wymogów dotyczących kwlaifikacji sprzętu chromatograficznego. Stosujemy certyfikowane wzorce oraz kalibrowane przyrządy pomiarowe. Nasz personel posiada odpowiednie przeszkolenie w zakresie wykonywania takich kwlaifikacji. Dzięki swojej uniwersalności system VKIT może być stosowywany z powodzeniem do kwalifikacji dowolnego typu HPLC lub GC.

  Szczegóły kwalifikacji  >

 • Meble laboratoryjne

  Współpracując z Państwem rozwiązujemy, na bazie naszych doświadczeń, również problemy związane z kompleksową organizacją stanowiska pracy. W naszej ofercie proponujemy dedykowane do konkretnych systemów HPLC i GC projekty instalacyjne z meblami laboratoryjnymi wraz z ich realizacją i szkoleniem.
  W ramach aktualnej promocji oferujemy do każdego zakupionego systemu HPLC lub GC indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb ergonomiczne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne podłączenia mediów.

  Bezpieczeństwo i ergonomia w Twoim laboratorium.

  Meble laboratoryjne >

Firma

TLab Technika Laboratoryjna jest zespołem doświadczonych ekspertów w dziedzinie chromatografii cieczowej i gazowej,  zapewniających Klientom profesjonalnąkompleksową  obsługę w zakresie doboru i instalacji sprzętu chromatograficznego.
Od 2007r. dostarczamy Klientom kompletne i gotowe do pracy chromatograficzne stanowiska pomiarowe. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zamówień na dostawę, uruchomienie, szkolenie oraz wdrażanie analitycznych metod chromatograficznych. Nie sprzedajemy tylko chromatografów - wraz z instalacją przekazujemy "know how"  chromatografisty.
Dostarczamy odpowiednio dobrany sprzęt HPLC i GC do potrzeb naszych Klientów, zapewniając wsparcie aplikacyjne oraz pomoc we wdrażaniu i walidacji metod. Naszym instalacjom  i wdrożeniom poświęcamy znacznie więcej czasu niż uznane, wiodące, duże firmy. Naszą dewizą jest przekazanie maksymalnie dużej ilości wiedzy nowym Użytkownikom chromatografów.

W czerwcu 2008r. uczestniczyliśmy w międzynarodowym sympozjum PBA 2008 w Gdańsku, organizowanym przez Akademię Medyczną. W czasie prezentacji posterowych przedstawiona została przez przestawicieli firmy Imtakt, najnowsza seria kolumn Cadenza HS-C18.

W 2010r. podczas Międzynarodowych Targów EuroLab 2010 uczestnicząc w konkusie na "Najlepszą Ofertę Targową" otrzymaliśmy prestiżową nagrodę za kolumnę HPLC Scherzo SM-C18 prod. firmy Imtakt w kategorii Analityka Chemiczna.

Stale poszerzamy naszą ofertę urządzeń laboratoryjnych w opierając się o nowych dostawców oraz aktualnych kontrachentów, m.in. RIGOL, HANON, Imtakt czy Optimize Technologies, którzy niezwykle dynamicznie uzupełniają swoje oferty o coraz to nowsze urządzenia i akcesoria.

Wykonujemy okresowe przeglądy konserwacyjne i kwalifkacje OQ/PQ w kilkunastu dużych firmach farmaceutycznych i przemysłowych. Od 2008r. współpracujemy z firmą NLG Analytical wykorzystując produkty V-KIT do uniwersalnych kwalifikacji sprzętu chromatograficznego. Wykonaliśmy kilkadziesiąt kwalifikacji systemów chromatograficznych HPLC i GC z różnych branż przemysłu z zastosowaniem systemów V-KIT i V-KIT PRO.

Zyskaliśmy zaufanie zarówno wielu koncernów farmaceutycznych, chemicznych jak również wielu uczelni wyższych, dostarczając usługi serwisowe, sprzęt laboratoryjny oraz akcesoria na najwyższym możliwym poziomie, czego wyrazem są opinie naszych Klientów.

Rzetelna firma

Zaufali nam:

 • Filofarm
 • Analytical
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Kar-Bart
 • LabAnalityka
 • OlimpLabs
 • Takeda-Nycomed
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Euroservice ZPT
 • Climatic Sp. z o.o.
 • Biochemik
 • Nestle
 • SGGW
 • IPOCHEM Sp. z o.o.
 • TEVA