Strona główna > Oferta > Usługi > Serwis chromatografów HPLC i GC
 • Chromatografy cieczowe

  Chromatografy cieczowe HPLC L-3000 to nowoczesna seria w bardzo przystępnej cenie. Nasze instalacje z powodzeniem sprawdzają się zarówno w analizach produktów farmaceutycznych, kosmetycznych, chemicznych jak i żywnościowych. Prosta i niezawodna konstrukcja gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę i pozwala nam udzielać 36 miesięcznej gwarancji. Dostępność różnorodnych typów pomp, detektorów , autosamplerów zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających laboratoriów. Aktywnie pomagamy w doborze najlepszej konfiguracji systemu do potrzeb Użytkowników.

  Szczegóły urządzenia >

 • Chromatografy gazowe

  Szczegóły urządzenia >

 • Spektrofotometry UV-VIS

   

  dokladnoscresoluimm

   

   

  Szczegóły urządzenia >

 • Autosamplery HPLC f-my HTA

  TLab oferuje uniwersalne autosamplery HPLC renomowanej marki HTA. Włoska firma HTA jest liderem produkującym wysokiej klasy uniwersalne autosamplery, które mogą być z powodzeniem stosowane do rozbudowy systemów HPLC i UPLC różnych producentów. Każdy model chromatografu, i ten starszy i najnowszy, może być wyposażony w świetny autosampler, który pozwoli na pełną autonomię pracy i wyraźnie podniesie wiarygodność wyników. Autosamplery HTA to bezkompromisowa jakość, uniwersalność zastosowania, szerokie możliwości funkcjonalne w bardzo korzystnej cenie.

  Szczegóły urządzenia >

 • Autosamplery GC f-my HTA

  TLab oferuje uniwersalne autosamplery GC renomowanej marki HTA. Włoska firma HTA jest liderem produkującym wysokiej klasy uniwersalne autosamplery GC typu ALS, Headspace czy SPME. Autosamplery mogą być z powodzeniem stosowane do rozbudowy systemów GC różnych producentów. Każdy model chromatografu, w tym i te starsze, może być wyposażony w świetny autosampler, który pozwoli na pełną autonomię pracy i wyraźnie podniesie wiarygodność wyników. Autosamplery HTA to bezkompromisowa jakość, uniwersalność zastosowania, szerokie możliwości funkcjonalne w bardzo korzystnej cenie.
  Z autosamplerem HTA na nowo odkryjesz możliwości swojego chromatografu.

  Szczegóły urządzenia >

 • Kolumny HPLC Imtakt Corp.

  Wyjątkowe kolumny UPLC i HPLC japońskiej firmy Imtakt Corp. Unikalne fazy stacjonarne oraz specjalna technologia pakowania pozwoliły stworzyć wysokiej jakości kolumny o niespotykanych właściwościach i parametrach. Dostarczamy innowacyjnych rozwiązań na skalę światową. Każda z dostępnych serii kolumn charakteryzuje się niespotykanymi, wyjątkowymi właściwościami. Niemal każdy z produktów to potwierdza: Cadenza HS-C18, rewolucyjna Unison UK-Amino, nagrodzona dwukrotnie seria Scherzo SM-C18 czy też serie UP i HT dedykowane do systemów UPLC.

  Poznaj kolumny Imtakt >

 • Akcesoria HPLC Optimize Technologies

  TLab oferuje wysokiej jakości akcesoria chromatograficzne Optmize Technologies, USA. Proponujemy m.in. innowacyjne rozwiązania EXP Fitting i NANO Fittings w zakresie różnego rodzaju połączeń, nakrętek, filtrów, kolumn pułapkowych, przedkolumn. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. najnowszy produkt nakrętka uszczelką stożkową hybrydową umożliwiającą idealne uszczelnienie (8 700psi / 20 000psi) dla kolumn o różnej głębokości gniazda typu 10-32. W ofercie posiadamy także liczne części zamienne do różnych systemów HPLC.

  Wszystkie akcesoria  >

 • Akcesoria Applied Research

  Szczegóły urządzenia >

 • Kwalifikacje OQ/PQ

  Firma TLab wykonuje uniwersalne kwalifikacje dowolnych systemów HPLC, UPLC i GC. Wykorzystujemy uniwersalne systemy. Zapewniamy spełnienie najsurowszych wymogów dotyczących kwlaifikacji sprzętu chromatograficznego. Stosujemy certyfikowane wzorce oraz kalibrowane przyrządy pomiarowe. Nasz personel posiada odpowiednie przeszkolenie w zakresie wykonywania takich kwlaifikacji. Dzięki swojej uniwersalności system VKIT może być stosowywany z powodzeniem do kwalifikacji dowolnego typu HPLC lub GC.

  Szczegóły kwalifikacji  >

 • Meble laboratoryjne

  Współpracując z Państwem rozwiązujemy, na bazie naszych doświadczeń, również problemy związane z kompleksową organizacją stanowiska pracy. W naszej ofercie proponujemy dedykowane do konkretnych systemów HPLC i GC projekty instalacyjne z meblami laboratoryjnymi wraz z ich realizacją i szkoleniem.
  W ramach aktualnej promocji oferujemy do każdego zakupionego systemu HPLC lub GC indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb ergonomiczne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne podłączenia mediów.

  Bezpieczeństwo i ergonomia w Twoim laboratorium.

  Meble laboratoryjne >

Serwis chromatografów HPLC i GC

Firma TLab Technika Laboratoryjna oferuje szeroki zakres usług serwisowych sprzętu chromatograficznego HPLC/UPLC i GC. Wykonujemy rutynowe przeglądy okresowe chromatografów różnych producentów. Podejmujemy się doraźnych napraw i usuwania drobnych usterek. Posiadamy rozbudowaną sieć zagranicznych dostawców części zamiennych z Niemiec, USA i Japonii. Dostarczamy części i akcesoria zużywalne na najwyższym poziomie jakościowym. Nasze usługi objęte są 12 miesięczną gwarancją.  Po wykonaniu naprawy  przeprowadzamy kwalifkacje celem potwierdzenia zgodności parametrów naprawianego modułu. Korzystamy z uniwersalnych procedur kwalifikacyjnych VKIT oraz certyfikowanych narzędzi pomiarowych. Wykonujemy także pełne kwalifikacje OQ/PQ systemów HPLC/UPLC i GC po przeglądach konserwacyjnych. Zaufaniem obdarzyły nas duże firmy farmaceutyczne, przemysłowe i wyższe uczelnie.tl_files/produkty/serwis/SERWIS HPLC AGILENT.png

Zaopatrujemy się w części zamienne bezpośrednio u specjalizowanych producentów, podobnie jak duże firmy montujące chromatografy, które nie wytwarzają samodzielnie
uszczelek, tłoków, filtrów, zaworów, lamp, silników itd.

Prosimy zainteresowane firmy naszymi usługami serwisowymi o kontakt.

Nasze zalety

 1. Ogromne doświadczenie w serwisowaniu różnych systemów HPLC i GC
 2. Szybka reakcja - ekspresowe naprawy
 3. Monitorowanie terminów okresowych przeglądów i kwalifikacji
 4. Magazyn części zamiennych
 5. Sprawna dostawa nietypowych części
 6. Krótki czas przygotowania dokumentacji kwalifikacyjnej
 7. Sprawne i skuteczne przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych i kwalifikacji
 8. Szybka ocena rodzaju uszkodzenia i postawienie właściwej diagnozy
 9. Duża elastyczność działania
 10. Konkurencyjne ceny

Serwisujemy systemy hplc i gc

 1. Hitachi
 2. Agilent
 3. Waters
 4. Perkin Elmer
 5. Knauer
 6. Dionex
 7. Thermo Separation
 8. Transgenomic Wave 3500 i 4500

W przypadku zainteresowania serwisem innych systemów i urządzeń prosimy o kontakt.

Rzetelna firma

Zaufali nam:

 • Filofarm
 • Analytical
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Kar-Bart
 • LabAnalityka
 • OlimpLabs
 • Takeda-Nycomed
 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Euroservice ZPT
 • Climatic Sp. z o.o.
 • Biochemik
 • Nestle
 • SGGW
 • IPOCHEM Sp. z o.o.
 • TEVA